דף הבית

פרופיל החברה

חזון החברה

דרושים

צור קשר

 

   08-8531140

 
    דף הבית
    מידע למועמד
    דרושים
    מידע למעסיקים
    צור קשר
 

 

 

 
שיטת 
ההתקשרות

חברת נתיב – אמיר משאבי אנוש בע"מ מעניקה שרותי גיוס והשמה של עובדים במספר התקשרויות עסקיות המתנהלות במס' דרכי התקשרות.

התקשרות בשיטת Cost + - התקשרות בשיטה זו מקובלת כאשר ללקוח דרוש עובד לפרק זמן העולה על מספר ימים ויהיה מעוניין לקלוט את העובד למערך העובדים שלו. הלקוח קובע את שכרו של העובד ברוטו (COST) לשכר מתווסף מקדם באחוזים (+) והוא מועמס על השכר. העובד יועסק ע"י "נתיב - אמיר משאבי אנוש בע"מ" למשך תקופת העסקה. הלקוח יחויב בשכר העבודה בפועל של העובד (ברוטו) בתוספת מקדם. יחסי עובד – מעביד, שכר עבודה, ביטוח ותנאים סוציאליים חלים על חברת "נתיב - אמיר משאבי אנוש בע"מ". אנו נאתר, נמיין, נאבחן ונגייס את המועמד/ת המתאים/ה ביותר בהתאם לדרישות המשרה שיוגדרו על ידי הלקוח, נציב אותו/ה לעבודה בפועל אצל הלקוח ונעסיק אותו. יחסי עובד- מעביד יחולו בין העובד/ת ובינינו. אנו נפיק את משכורתו/ה של העובד/ת ונגבה מהלקוח עמלה בגובה אחוז מסוים מעל משכורתו/ה הכוללת.

שיטת ההשמה החד פעמית – התקשרות בשיטה זו מקובלת כאשר הלקוח מבקש להשתמש באיתור לצורך גיוס עובד בהתקשרות זו העובד מועסק ע"י הלקוח החל מהיום הראשון. עבור שירות זה יחויב הלקוח בתשלום חד פעמי.
 אנו נאתר, נמיין, נאבחן ונגייס את המועמד/ת המתאים/ה ביותר עבור הלקוח בהתאם להגדרות המשרה,ומיום עבודתו/ה הראשון י/תיקלט העובד/ת בפועל על ידי הלקוח. יחסי עובד-מעביד יחולו בין העובד/ת ובין הלקוח. אנו נגבה עמלת שירות חד פעמית לאחר תקופת זמן שבו ייקלט העובד אצל הלקוח.
 
שיטת Payroll - כאשר הלקוח מבקש להשתמש בשירותים של החברה כמעסיקת העובדים ולהעסיק באמצעותה עובד, שהלקוח עצמו גייס. בשיטה זו הלקוח קובע את שכרו של העובד ברוטו, לשכר זה מתווסף מקדם אחוזים והוא מועמס על השכר.
בין העובד לבין "נתיב -אמיר משאבי אנוש בע"מ" מתקיימים יחסי עובד מעביד על כל המשתמע מכך.

שיטת Outsourcing – שיטת התשלום לפי תפוקה, תוך שמירה על איכות מוצר, עם השינויים המשקיים והגלובליים פיתחה חברתנו שירות ההופך ללקוח את הוצאותיו הקבועות להוצאות משתנות, מקטין הוצאות, מייעל את העבודה, מבטיח עמידה בלוחות זמנים ואיכות עבודה מעולה

 
משרות חדשות

מחפש עבודה ,
תפסיק לחפש ...
ותתחיל למצוא !!
חייגו עכשיו 08-8531140
העבודה עלינו .

מלגזן
מחסנאי ממוחשב
איש אחזקה
מזכירה בכירה

מפעיל מכונה
פקיד/ת הפצה
נציגת שירות לקוחות
מפעיל מכונה
מחסנאי ממוחשב
איש אחזקה
חשמלאי מוסמך

מפעיל C.N.C
תכנת C.N.C
מסגר
רתך
מבקר איכות
מרכיב מכני
מרכיב אופטי
עובד אריזה
עובדיי ייצור
עובד משמרות
נהג עד/מעל 15 טון

משרד ראשי: רח' שבי ציון 5 חדר 12 אשדוד 77227 טל: 08-8531140 פקס: 08-8531141